• 1 Veld

  • Technische Staf

    RelatiecodeNaamFunctie
    NFQ92X4Alderwegen, Dick vanTeammanager
    NJP11T0Duijn, Peter vanAssistent coach
    NDQ92F4Milot, MaschaFysiotherapeut
  • Team sponsors

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden De Meervogels 1 (Standaard)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Oost-Arnhem 114121125
    2Wageningen 11492320
    3Tempo 11482418
    4Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 11490518
    5De Meervogels 11480616
    6SCO/Motip Dupli 11450910
    7Rohda 11421115
    8Heerenveen 11400140
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdnummerWedstrijdUitslagDetails
    18-06-20227300Heerenveen 1 - De Meervogels 19 - 15
    11-06-20226973De Meervogels 1 - Tempo 19 - 18
    28-05-20227575Wageningen 1 - De Meervogels 118 - 19
    21-05-20228305De Meervogels 1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 113 - 18
    14-05-20228015De Meervogels 1 - Oost-Arnhem 115 - 19
    23-04-20227031Rohda 1 - De Meervogels 110 - 11
  • Wedstrijdverslagen

    Ook het 1e team van de mooiste club van Zoetermeer (quote van een oud MV coryfee) kwam nog 1x binnen de lijnen en wel bij KV Heerenveen. De Friezen zijn niet te benijden want 13 veldwedstrijden leverde in totaal zero, nul, nada, nakkes, noppes punten op. Wij eindigen bovenaan in het rechterrijtje [...]

    Read more

    De ene wedstrijd is de andere niet zullen we maar zeggen. Was het een paar weken geleden nog een mooie gala voorstelling in en tegen Wageningen, deze keer was er weinig eer te behalen tegen een effectief  Tempo. Zonder Thom – irritante kuitblessure – en Eline die een bruiloft had ergens [...]

    Read more

    Ja hoe ga je de laatste 3 wedstrijden in , in de wetenschap dat je nergens meer voor speelt. In de hoofdklasse sowieso een goede zaak hoor dat het degradatiespook geen dag ook  maar is langs geweest. Maar goed, het zonnetje en een goede tegenstander en het publiek uit Zoetermeer moet dan wel [...]

    Read more

    Een wedstrijd waarbij de variant in Friesland een nare smaak naliet door de onverkwikkelijke schorsing van Bas en het wegvallen van Bonno met een akelige enkelblessure die hem maanden aan de kant liet. Dan maar de versie 2.0 in Zoetermeer.   Een prima begin als we heer en meester zijn in eigen [...]

    Read more

    “Meervogels 1 gaat voor de dubbel” lees ik op de zaterdagochtend in de online editie van het Zoetermeers Dagblad. Hadden ze in het begin van de competitie ook niet verwacht en geloof ook niet dat dit nu het doel is maar he als het langskomt slaan we het niet af hoor.   De koploper komt op [...]

    Read more

    Het is inmiddels een weekje na de feestzaterdag waar promotie naar de hoofdklasse werd bereikt na een heerlijk avondje Veur in de alles beslissende finale tegen Valto. Dan is het wel even omschakelen om een week later weer aan te treden op het veld. Gelukkig hielp het weer mee en dan waarschijnlijk [...]

    Read more

    Na de overwinning van het tweede op SCO was het de beurt aan MV1 om van de 2 overwinningspunten, 4 te maken. Ook MV1 haalde in de eerste pot van de veldcompetitie tegen SCO de punten binnen, het doel van vandaag om het verschil al eerder te maken en met rustig spel (vanwege het weer) de [...]

    Read more

    Vorige week een geweldige overwinning op koploper Tempo – althans ongeslagen – dus dat wekt ook wel weer een verwachting als het puntloze Heerenveen zich meldt in Zoetermeer. Met dezelfde spelers als de vorige week werd om 15.30 strak ingefloten door het ervaren duo Den Dekker – Bogaard. [...]

    Read more

    Na drie flinke klappen nu de wedstrijd tegen de ongeslagen zwart – gelen uit Alphen , we geven het je te doen. Menno ook met een blessure afgehaakt dus wordt de spoeling wel dun, alhoewel genoeg klasse uit S2 om aan te vullen want Lars O was er al en daar komt Jaimy ook bij. Lekker weertje hoewel [...]

    Read more

    Vroeger bestond het imago van korfbal vaak uit de woorden “het is een mietjessport”. Of het werd in het verdom hoekje geplaatst op de zondag uitzending van Studio Sport door onze Noorse trui fetisjist Mart Smeets. Nou dat is na vorige week dan helemaal uit de wereld. Als je namelijk voor een [...]

    Read more

    1 van pagina 6