• 2 Veld

  • Technische Staf

    RelatiecodeNaamFunctieFoto
    NFQ92X4Alderwegen, Dick vanTeammanager
    NFN31K7Berg, Hugo van den
    NJP11T0Duijn, Peter vanHoofd coach
    NDQ92F4Milot, MaschaFysiotherapeut
  • Team sponsors

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden De Meervogels 2 (Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Wageningen 214140028
    2De Meervogels 214100420
    3Oost-Arnhem 21481517
    4Tempo 21481517
    5Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 21460812
    6Rohda 21450910
    7SCO/Motip Dupli 21430116
    8Nic. 31410132
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    18-06-2022Nic. 3 - De Meervogels 218 jun.15 - 25
    11-06-2022De Meervogels 2 - Tempo 211 jun.15 - 13
    28-05-2022Wageningen 2 - De Meervogels 228 mei16 - 12
    21-05-2022De Meervogels 2 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 221 mei17 - 18
    14-05-2022De Meervogels 2 - Oost-Arnhem 214 mei14 - 9
    23-04-2022Rohda 2 - De Meervogels 223 apr.6 - 15
  • Wedstrijdverslagen

    Zo dan echt de laatste wedstrijd van het seizoen 2021-2022 en dan ook maar gelijk de verste zijnde Nic te Groningen. Nadat het weer een hels karwei was om het veld te vinden na 230 plus kilometers kwamen we strak om 13.00 aan om te zien dat er al een kleine 5 minuten gespeeld waren en de Vogels [...]

    Read more

    Zo de laatste thuiswedstrijd van erg bewogen en als je de kille cijfers bekijkt erg succesvol seizoen 2021-2022. Op de dag dat Meervogels het 60-jarig jubileum vierde was het voor Meervogels 2 de wedstrijd waarin nog om plek 2 gestreden zou worden. Op zich een nobel gegeven maar die 2e plek kennen [...]

    Read more

    Na een dikke 107 km op de fiets komen wij dan op het op een na mooiste korfbal sportpark van Nederland. Onderweg nog eens het seizoen laten voorbij komen in de pittoreske dorpjes en met een goed gevoel aangekomen aan de Marijkeweg te Wageningen. De wedstrijd stond in het teken van het kampioenschap [...]

    Read more

    Onder een stralende zonnetje de 2 achtereenvolgende thuiswedstrijd , dit keer tegen een stug Mid – Friesland zoals wij nog kennen van de uitwedstrijd. Strijdend tegen degradatie konden we wel wat verwachten wat ook bewaarheid bleek te zijn. De 1e klap komt van de Friezen maar gedurende de 1e helft[...]

    Read more

    We gaan zo richting het einde van een bewogen seizoen dat zich kenmerkte door overwegend geweldige wedstrijden van MV 2 maar het kan zo maar gebeuren dat je in de overgangsklasse – waar je een paar jaar geleden met vlag en wimpel promoveerde na een slachting in de 1e klasse – 2x op een 2e plaats[...]

    Read more

    De 1e veld na het zaalseizoen kwam al snel. Aan de ene kant te snel na het debacle op 16 april waarin een unieke kans om zeep werd geholpen om een prachtig zaalkorfbal feest te vieren en aan de andere kant maar gelijk van je af proberen te ballen. De geïnteresseerde had al het verslag wellicht [...]

    Read more

    Na een overwinning op de ploeg uit Groningen vorige week, was het deze week tijd voor de return tegen de andere ploeg uit het noorden, SCO. Wie zich nog wat kan herinneren van de eerste wedstrijd tegen SCO, herinnert zich waarschijnlijk de energieke start van MV2 waarbij de ontlading van een jaar [...]

    Read more

    Na de 1e vier overwinningen volgden in de laatste weken twee dure nederlagen waarbij we even afhaken voor de bovenste plek maar niet getreurd want alleen al uitspreken dat dit een prachtig streven is , is al de winst t.o.v. twee jaar geleden in dezelfde poule waarbij bij ieder punt je keek hoeveel [...]

    Read more

    Na de jammerlijke nederlaag vorige week deze keer om de kaarten opnieuw te schuffelen  in de 2e “finale” in de veldcompetitie. De ploegen die tot vorige week nog ongeslagen waren komen elkaar in 3 weken tegen. Volgende week Wageningen en Tempo tegen elkaar en wij kregen ze eerst. Op [...]

    Read more

    Goed de topper tegen Wageningen. In de wetenschap de Tempo had verloren op die dag tegen Rohda zou een overwinning een 1e plaats na 5 potjes betekenen. Meer dan je zou verwachten na 5 wedstrijden maar als je de glansrijke overwinningen zag de laatste weken dan ook weer niet onverdiend, zeker niet. [...]

    Read more

    1 van pagina 8