• 3 Veld

  • Technische Staf

    RelatiecodeNaamFunctieFoto
    NJH53P0Brandse, ThomHoofd coach
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden De Meervogels 3 (Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1DES (D) 412110122
    2Excelsior (D) 51261513
    3TOP/LITTA 51260612
    4Die Haghe 41251611
    5KZ Danaïden 41250710
    6Velocitas 4124179
    7De Meervogels 3123187
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdnummerWedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    11-06-20223848De Meervogels 3 - Excelsior (D) 511 jun.18 - 18
    31-05-20224944KZ Danaïden 4 - De Meervogels 331 mei20 - 16
    21-05-20224738De Meervogels 3 - DES (D) 421 mei15 - 17
    14-05-20224386Velocitas 4 - De Meervogels 314 mei16 - 20
    23-04-20223300De Meervogels 3 - TOP/LITTA 523 apr.16 - 11
  • Wedstrijdverslagen

    Meervogels 3 beleefde op de 6e speeldag een kelder duel in de 3e klasse waar de nodige spanning op zat. Kijk je op de rangelijst dan zou je kunnen spreken van een valse start maar zoals vroeger een journalist aangaf, dat is pure “scorebord journalistiek” Een aantal nederlagen op het randje, [...]

    Read more

    Nadat de 1e wedstrijden van het veldseizoen een overwinning (DES) en een nederlaag (KVS) opleverden was het tijd om in een tijdsbestek van 4 dagen twee wedstrijden op het eigen veld af te werken.   Eerst doordeweeks tegen Velocitas (i.v.m. Corona perikelen bij de tegenstander moest deze post [...]

    Read more