• A1 Veld

  • Technische Staf

    RelatiecodeNaamFunctieFoto
    NFQ33V3Korte, BobHoofd coach
    NFH85M2Tesselaar, EstherAssistent coach
    NFQ50G9Tesselaar, TomHoofd coach
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden De Meervogels A1 (A-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1ONDO (G) A114121125
    2Valto A114101321
    3HKV/Ons Eibernest A114101321
    4Fortuna/Delta Logistiek A21471615
    5Avanti/Post Makelaardij A11471615
    6Fiducia A11431107
    7De Meervogels A11421113
    8KCC/CK Kozijnen A21411123
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdnummerWedstrijdUitslagDetails
    21-06-202226491Fortuna/Delta Logistiek A2 - De Meervogels A116 - 7
    11-06-20221668De Meervogels A1 - KCC/CK Kozijnen A215 - 17
    28-05-20222076Avanti/Post Makelaardij A1 - De Meervogels A117 - 8
    21-05-20222536De Meervogels A1 - Valto A112 - 22
    14-05-20222351De Meervogels A1 - Fiducia A113 - 13
    23-04-20221715ONDO (G) A1 - De Meervogels A120 - 8
  • Wedstrijdverslagen

    Na vorige week een verslag overgeslagen te hebben is het na opnieuw een roerige week tijd voor een nieuwe testcase tegen Sporting Delta A1. Met Anine, Renske en Estelle in de basis waren wij nog jonger dan dat de ploeg compleet al is. 2, 2e jaar A’s 3, 1e jaar A’s en 3 B’s. Renate en Michelle [...]

    Read more

  • Team sponsors

    Geen informatie